המלצות

"תודה על שהאמנתם בנו מהרגע הראשון ושנתתם לנו צ'אנס ענק להגשים את החלום. תודה על ההשקעה והנתינה. חווית הקורס היתה מדהימה ומעבר לכל הציפיות, אבל זה לא מפתיע כי ככה זה כשלומדים אצל הטובים ביותר"..
ראיה וסאמח דאהר

"בית הספר התלבש לי כמו כפפה ליד. גיליתי מה אני אוהב, מימשתי כל כך הרבה תכונות טובות שלי ומצאתי בעצמי דברים חדשים. אני יודע- ההצלחה הזו היא תוצאה של מאמץ והשקעה רבה מצידי אבל היכולת להוציא מבני אדם את הדברים הטובים שבהם- היא אמנות.
מתברר שחלומות בהחלט מתגשמים"
עמיחי אתאלי

"אין לי מה להוסיף חוץ מ: תודה , תודה , תודה!
"בסוף הקורס ובראייה לאחור אני לא יכולה לחשוב על מוצרים יותר איכותיים שאני יכולה להוציא מקורס כזה- כמו אלו שיצרתם לנו- כתבות השטח וכמובן ההגשה בערוץ הכנסת עלו מעל כל הציפיות! אתמול סופסוף הרגשתי שגם לי יש מקום בתוך הדבר הזה שנקרא הגשה ונהנתי מכל רגע ! תודה על התמיכה ועל ההזדמנות. ברור לי שההחלטה לשבץ אותנו להגשה היא לא הייתה טריוויאלית וזה מאד החמיא לי שבחרתם בי! וזהו- תודה, תודה ,תודה!"
נועה דהן

"כולם עפים על רמת הכישרון שלנו ודווקא זו ההוכחה שזה לא מספיק... ללא הכלים, ההשקעה, והתנאים המעולים להפליא שנתתם לנו באהבה כנראה היינו מקסימום מתים כישרוניים :-/ עכשיו יש סיכוי שנמות אנשי תקשורת ☺️
הרגשנו כבר חצי שנה שאת החיבוק שלכם!
זו זכות עצומה לייצג את הקורס הזה וככה ראינו את המעמד..
תודה שהאמנתם בנו"
דנה ורון

"רציתי להודיע לכם שהתקבלתי לעבודה כתחקירנית בתכנית של עינב גלילי ולהודות לכם מכל הלב על העזרה וההמלצה החמה – אני יודעת שהיה לזה חלק מכריע בהחלטה לקבל אותי. אני מאוד מעריכה את העזרה נחמד לדעת שיש "גב"...
שוב תודה וחג שמח,
נורית גבאי

"חשוב לי לומר לכם באופן אישי תודה רבה על ההשקעה והמאמץ הרב.
לא בכדי מסיבת הסיום אתמול על הגג הייתה כל כך מרגשת ומלאה בקסם כך שאף אחד מאתנו לא יכל לעזוב את הבניין, הסיבה לכך היא חצי שנה של השקעה מכל הלב. רואים שהקדשתם מחשבה רבה בבניית התכנים והשיעורים העיוניים והמעשיים ובאמת הצלחתם לבנות את הקורס הזה בצורה הכי מדהימה ומלמדת שאפשר. אני לומדת תקשורת באוניברסיטה ותמיד הייתה לי את הצביטה בלב שהלימודים אינם מעשיים מספיק בשבילי, אתם גרמתם לי להרגיש את הצד המעשי של התקשורת ובאמת אני מרגישה שלמדתי מההתנסות כאן הרבה יותר מכל התואר שלי..
תודה רבה"
ניבה דלאל


וידאו

בקרוב..

צור קשר