המרצים שלנו

אברי גלעד, מיקי חיימוביץ, גדי סוקניק, חנוך דאום, לינוי בר גפן ומיטב העורכים, הבמאים, המפיקים ומנהלי הטלוויזיה בישראל.




רשימת המרצים

אביתר אבן-חוגרי – מנהל חדר שידור רשת.
גילי אלגבי – אמן סטיילינג, איפור ושיער. בעברו מאפר הבית של המותג אסתי לאודר. מלביש במיטב תכניות הטלוויזיה ובפרסומות ועוסק בייעוץ ומיתוג אישי (מסלול מגישים).
אסף אשתר – מיוצרי ומשתתפי תכנית הטלוויזיה "הקומדי סטור", מנחה ומגיש בטלוויזיה וברדיו (ערוץ 2, ערוץ הילדים, 'הופ', 'לוגי', רשת ג'), שחקן תיאטרון, בעל חיבה מיוחדת למשחקי לשון ולשמירה על שפה עברית תקינה (מסלול מגישים).
עמיחי אתאלי – כתב הכנסת של ידיעות אחרונות. בעברו כתב לענייני מתנחלים של מעריב, רכז הכתבים בחדשות 2 ובעל משרד לדוברות ויח"צ (מסלול הפקה וניהול תוכן).
עידן ברדך – בעל חברה לאיתור וניהול לוקיישנים.
אורי ברייטמן – מקדם אתרי אינטרנט, בלוגר ומקצוען פרסום מוסמך של google.
גילי גאון - עורכת תוכן ב'רשת' ערוץ 2 - "המערכת עם מיקי חיימוביץ'" (שלוש עונות), "האזרח", "בוס בהסוואה".
אברי גלעד – מבכירי אנשי התקשורת בישראל. מגיש "העולם הבוקר" ברשת משנת 2006. מגיש ומנחה מגוון תכניות במספר ערוצי טלוויזיה ורדיו. עומד בראש ביה"ס לטלוויזיה מיום הקמתו.

רשימת המרצים 2

עידית בן-יאיר – ראש מערך תכניות האקטואליה בתאגיד השידור הישראלי, עד לאחרונה שימשה כמנהלת התכניות בערוץ הכנסת. היתה ממייסדי התכנית 'הכל דיבורים' ברשת ב', חברה בצוות הקמת מחלקת האקטואליה של קשת, העורכת הראשונה של 'מה בוער' בגל"צ וחלק מצוות ההפקה של 'המילה האחרונה'. עורכת מהדורות חדשות 2 (מסלול מגישים).
נפתלי בן סימון – יועץ לאסטרטגיה תקשורתית, בעל ניסיון רב כמגיש וכתב בערוץ הראשון בדסק חוץ, חינוך ובסיקור ועדות הכנסת
לינוי בר-גפן – עיתונאית, שדרנית רדיו ומגישת טלוויזיה: מה קורה, 360, מועדון המבקרים, עושות חשבון (מסלול מגישים)
יניב גלעדי – כתב WALLA!NEWS, קריין ובעל חברה לשירותי קריינות טלוויזיה, רדיו וסרטי תדמית.
ליז דניאל-גרינברג – עורכת ראשית "בוקר חם" ברשת. בעברה עורכת משנה מגוון תכניות הבוקר של רשת, תחקירנית וכתבת נענע 10 (מסלול הפקה וניהול תוכן).
ערן הדס – המנהל המקצועי של ביה"ס לטלוויזיה והמרצה הראשי. עיתונאי ומנהל תוכן, מאמן מומחה להופעה מול קהל ומצלמה, תפקידי ניהול ותוכן במערכות התקשורת הגדולות בישראל
שאול מגנזי – משנה למנכ"ל רשת. בעבר מנכ"ל אולפני הרצליה (מסלול הפקה וניהול תוכן).
אורי פז – מנכ"ל ערוץ הכנסת. סמנכ"ל תוכן בחדשות 2, ממקימי 'ישראל פלוס' ורדיוס 100FM, כיהן במגוון תפקידי תוכן בגלי צה"ל.

רשימת המרצים 3

שוקי לרר – במאי טלוויזיה ותיק ומנוסה: הראשון בבידור, מי רוצה להיות מליונר, בשידור חוקר, מסיבת גן, היום בלילה עם גורי אלפי (מסלול הפקה וניהול תוכן).
כנרת סקאזי – מאמנת לתקשורת ומנהיגות.
עמית סגל – כתב פוליטי, חדשות ערוץ 2. לשעבר כתב גלי צהל.
שרון פאר – עורך בתכניות אקטואליה, רצועת הבוקר וספיישלים.
נועם פרץ – יוצר קולנוע ותיק, מתמחה בצילום ועריכת וידאו. מייסד ומנהל סינמטק שדרות, כיום בעל עסק להפקות סרטי קולנוע וטלוויזיה.
רן קוצר – סמנכ"ל פרוגרמינג רשת. שימש כמפיק ראשי ברשת ומנהל ההפקות בחברת 'גיל הפקות' וכבמאי טלוויזיה (מסלול הפקה וניהול תוכן).
עינת קטשינר-ברכה – מפיקה בסרטים וסדרות דוקומנטריות-6 אמהות, הסטייליסטים, משעל חם ועוד.
ד"ר רון שביט – ד"ר למדעי המדינה, פרשן פסיכו-פוליטי, מומחה למנהיגות פוליטית, ערוץ הכנסת.

בית הספר לטלוויזיה שומר לעצמו את הזכות לבצע שינויים בצוות המרצים.

צוות בית הספר

הילה בראל - מנהלת בפועל של בית הספר לטלוויזיה, לשעבר מנהלת קשרי קהילה ברשת וזוכת פרס גלובס לאחריות תאגידית.

ערן הדס – המנהל המקצועי של ביה"ס לטלוויזיה והמרצה הראשי. עיתונאי ומנהל תוכן, מאמן מומחה להופעה מול קהל ומצלמה, תפקידי ניהול ותוכן במערכות התקשורת הגדולות בישראל.

ליאת פלינט - רכזת הסטודנטים, בוגרת תואר ראשון בתקשורת מהמכללה למנהל, בעלת ניסיון בתחום ההפקות.

ורד מדר- רכזת קורסים וניו-מדיה, בוגרת ביה״ס לטלוויזיה של 'רשת'.

צור קשר